سرخط خبرها
خانه / پروپزال / دانلود پروپوزال مقایسه ساختاری و محتوایی وب سایت های دولتی مروج ورزش و تفریحات درکشورهای منتخب و ارائه الگ

دانلود پروپوزال مقایسه ساختاری و محتوایی وب سایت های دولتی مروج ورزش و تفریحات درکشورهای منتخب و ارائه الگ

ببینید ::

پروپوزال مقایسه ساختاری و محتوایی وب سایت های دولتی مروج ورزش و تفریحات درکشورهای منتخب و ارائه الگ

پروپوزال-مقایسه-ساختاری-و-محتوایی-وب-سایت-های-دولتی-مروج-ورزش-و-تفریحات-درکشورهای-منتخب-و-ارائه-الگپروپوزال  مقایسه ساختاری و محتوایی وب سایت های دولتی مروج ورزش و تفریحات درکشورهای منتخب و ارائه الگو برای ایران دارای ۳۰صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد.

عنوان پروپوزال:ارائه مدلی جهت مهندسی مجدّد ساختار سازمانی شرکت گاز گیلان به منظور توسعه فناوری

تعداد صفحه: ۳۰صفحه
فونت: B ZAR
فاصله سطرها: ۱٫۱۵
منابع فارسی و لاتین: دارد
پرسشنامه و ضمائم: دارد
بندهای
پروپوزال: عنوان، مقدمه، بیان مسئله، اهمیت و ضرورت تحقیق، اهداف پژوهش
(هدف اصلی، اهداف جزئی)، فرضیه های پژوهش، تعریف مفاهیم پژوهش (تعریف
مفهومی، تعریف عملیاتی)، روش تحقیق، طرح پژوهش، ابزار اندازه گیری، روش
تجزيه و تحليل داده ها و…

پروپوزال مدیریت ورزشی

عنوان:
مقایسه ساختاری و محتوایی وب سایت های دولتی مروج ورزش و تفریحات درکشورهای منتخب و ارائه الگو برای ایران

مقدمه
بی شک در عصر حاضر ورود فن آوری اطلاعات به زندگی افراد، دگرگونی¬های بسیاری را پدید آورده است. در این بین اینترنت را یکی از بزرگترین دستاورد¬های قرن بیستم می¬دانند که تاثیر عمیقی روی جنبه¬های مختلف زندگی شخصی، کاری و … ملل مختلف داشته است. امروزه افراد سعی می-کنند در زمینه¬های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و … از ظرفیت¬های اینترنت برای تسهیل و افزایش کارایی خود استفاده کنند. البته ورزش هم از این قاعده مستثنی نیست. در طول سال¬های اخیر اینترنت از طرق مختلف مانند ایمیل، وب سایت، شبکه¬های اجتماعی و … کمک شایانی به گسترش ورزش چه در سطح حرفه¬ای و چه در سطح همگانی به این صنعت رو به رشد کرده است. بسیاری از کشور¬ها با مشاهده تاثیرات و فواید زیاد استفاده از اینترنت اقدام به راه اندازی وب سایت¬های مختلفی برای بخش¬های مختلف سازمان¬های ورزشی به منظور ترویج ورزش خصوصا ورزش¬های تفریحی برای اقشار مختلف نموده¬اند و هر ساله با گسترش امکانات آن به کارگیری اینترنت بیشتر و بیشتر می¬شود زیرا متخصصان به اثرگذاری (که توانایی نمایش فیلم و عکس آن را چند برابر می¬کند) و مقرون به صرفه بودن آن نسبت به سایر شیوه¬های سنتی پخش اخبار و اطلاعات مانند روزنامه و بروشور کاملا واقفند. (سيدعامري و كاشف، ۱۳۹۰)
در کشور¬های در حال توسعه نیز با توجه به محدودیت¬های عمدی و غیر عمدی موجود در استفاده از اینترنت زمینه را برای افراد، بیشتر فراهم می¬کنند تا از این فضا بهره مند شوند و دولت¬ها نیز برای ترویج برنامه¬های خود از آن کمک می¬گیرند.
قطعا یکی از ویژگی¬های داشتن جامعه¬ای سالم این است که دولت¬ها بتوانند برنامه¬های خود را خصوصا در عرصه ورزش و سلامتی اجرا کنند و کارایی و اثر بخشی فضای مجازی دلیل خوبی برای آن هاست که به منظور ترویج مبانی زندگی سالم و پر تحرک از آن استفاده کنند. و در این بین شناخت نیاز مخاطبین، اطلاعات و منابع مفیدی را فراهم می¬کند تا این امکانات بیشتر با مردم ارتباط برقرار کند.

دانلود فایل

دسته :: پروپزال

تگ ها :: پروپوزال مقایسه ساختاری و محتوایی وب سایت های دولتی مروج ورزش و تفریحات درکشورهای منتخب و ارائه الگو برای ایران,پروپوزال ,مقایسه ساختاری و محتوایی وب سایت های دولتی مروج ورزش و تفریحات درکشورهای منتخب و ارائه الگو برای ایران

درباره ی irko@farko

همچنین ببینید

دانلود پروپوزال امکان سنجی پیاده سازی فناوری شناسایی از طریق امواج رادیویی RFIDدر مبارزه با قاچاق کالادارا

ببینید :: پروپوزال امکان سنجی پیاده سازی فناوری شناسایی از طریق امواج رادیویی RFIDدر مبارزه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *